Dāvāsim prieku! (08.12.2017)

Ar šādu aicinājumu jau sesto gadu PII “Mazulītis” rīko labdarības akciju savām grūtībās nonākušajām ģimenēm. Ziedojumus nes gan audzēkņu ģimenes, gan darbinieki. Atbalstot šo akciju, jau sesto gadu arī mūsu skola piedalās labdarības akcijā. Gan skolēnu ģimenes, gan skolotāji un skolas darbinieki ziedo gan apģērbu, gan rotaļlietas, gan pārtiku un saldumus, lai iepriecinātu noskumušas sirsniņas. Arī šogad, kā katru gadu, saziedots tika ļoti daudz. Tāpēc skaistas Ziemassvētku gardumu paciņas tika dāvinātas arī mūsu mazajiem. Liels, liels paldies ziedotājiem! Skaistus mirkļus piedzīvojām akcijas noslēguma koncertā PII “Mazulītis”, kur interesantus priekšnesumus sniedza gan bērnudārza audzēkņi, gan mūsu skolēni.
Liels paldies dalībniekiem! Priecīgus un jaukus svētkus! Lai piepildās visas cerības un sapņi!

Fotografēja un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Turpinās labie darbi! (08.12.2017)

Turpinot labo darbu nedēļā iesākto tradīciju, sākumskolas skolēni sagādāja jauku Ziemassvētku pārsteigumu dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds” iemītniekiem, 5.decembrī un 7.decembrī apciemojot mūsu četrkājainos draugus. Skolēni aizveda gan rotaļlietas, gan našķus un kārumus, gan siltas sedziņas. Paldies mazajiem ziedotājiem un viņu ģimenēm!

DSCN3370 DSCN3400

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure 

Ziemassvētku radošās darbnīcas (06.12.2017)

Z_darbn_2017

(04.12.2017)

20171202_152130Sestdien, 2. decembrī no pulksten 11 līdz 15 tirdzniecības centrā “Ostmala” notika reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”, kurā ar saviem ražojumiem piedalījās 26 skolēnu uzņēmumi, tostarp arī mūsu skolas ” Lieliskais piecinieks”  kuri piedāvāja iegādāties mīļas, jautras un humora pilnas uzlīmītes, ko līmēt uz dāvanām kartiņu vietā.

Darbošanās SMU skolēniem ir ilglaicīgs projekts – no dibināšanas līdz uzņēmuma slēgšanai tam jānostrādā 6 līdz 8 mēnešus. Tas šodienas jauniešiem prasa lielu koncertēšanās spēju, laika plānošanu un neatlaidību.

20171202_105529SMU gadatirgu vērtēja komisija, kurā bija pārstāvji no “Swedbank”, Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Liepājas domes Attīstības pārvaldes, kā arī uzņēmējdarbībā pazīstamas personības,kas piešķira jaunajiem censoņiem savas Simpātiju balvas.
Gadatirgi ir lieliska iespēja skolēniem gūt vērtīgu mācību, kā tirgoties un iepazīt biznesa vidi, kā radīt idejas, kā uzlabot savu piedāvājumu, stāsta SMU vadītāja Dina Brence un saka PALDIES mūsu skolas uzņēmumam no 7.a klases!

Informāciju sagatavoja: Dina Brance

100 gadi Liepājas kultūrvidē (04.12.2017)

001 titulbilde2017.gada 27.novembrī – PIKC Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskolā – jautrā gaisotnē aizritēja Liepājas pilsētas 9. – 12.klašu skolēnu atklātais erudīcijas konkurss kulturoloģijā „100 gadi Liepājas kultūrvidē”. Gatavojoties Latvijas simtgadei, jaunieši padziļinot zināšanas kulturoloģijas mācību priekšmeta standartā apgūstamajās tēmās, aktualizēja Liepājai nozīmīgu personību atstāto mantojumu pēdējos 100 gados. Konkursā bija jāveic 3 veida uzdevumi – zināšanu, analītisko un radošo prasmju pārbaudei.

Liepājas 8.vidusskolu pārstāvēja 2 komandas – 11.A klases skolnieki (Balsis Emīls, Dobele Ilze, Fiļčenko Jūlija, Ivanova Angelīna, Šēra Ieva) un 12.A klases skolnieki (Aļošins Pāvels, Kazakova Daniela, Lapina Anna, Ruško Roberts). Paldies Jums!

Sīvā, bet draudzīgā atmosfērā tika noskaidroti konkursa uzvarētāji:

1.vieta | J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas 10.kl. komanda (sk. Guna Skabarniece)

2.vieta | Liepājas 8.vidusskolas 11.kl. komanda (sk. Zanda Valinska)

3.vieta | Liepājas 8.vidusskolas 12.kl. komanda (sk. Jānis Rudzītis)

Liels paldies arī organizatoriem – Baibai Bolšteinai, Sandai Liepai un Nilam Kuncītim!

Informāciju sagatavoja: J.Rudzītis
Foto: J.Rudzītis

Pilsētas 2.klašu glītrakstīšanas konkurss (04.12.2017)

penTrīs jautri sniegavīri, Vinnijs Pūks un viņa draugi 1.decembrī Liepājas 8.vidusskolā sagaidīja pilsētas 2.klašu pašus čaklākos, uzmanīgākos un rūpīgākos rakstītājus. Viņi sacentās glītrakstīšanas konkursā, rakstot par jaukā Vinnija Pūka neparastajiem piedzīvojumiem. Liepājas 8.vidusskolu pārstāvēja 2.a klases skolnieces Keita Kupalinska un Elza Ančenko (skolotāja V.Egliena), 2.c klases skolniece Karina Vidiburska (skolotāja L.Deņisenko). Kura dalībnieka darbiņš būs pats, pats labākais – to noteiks stingrā žūrija. Paldies žūrijai un visiem dalībniekiem! Lai veicas!

Fotografēja un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure