Ar finālsacensībām noslēdzas “Sporto visa klase” 3.sezona (24.05.2017)

“Zemgales Olimpiskajā centrā” Jelgavā 19. maijā ar finālsacensībām noslēdzās Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotā projekta “Sporto visa klase” trešā sezona.

“Šis ir bijis neaizmirstams piedzīvojums daudziem skolēniem visa mācību gada garumā un tādēļ vēlos pateikties visiem dalībniekiem, pedagogiem un vecākiem par atbalstu un vēlmi sportot piecas reizes nedēļā. Esam ieguvuši plašu atbalstu, jo projekts “Sporto visa klase” ir interesants, radošs un pozitīvs pasākums, kas nostiprina bērnu veselību, uzlabo stāju, dod iemaņas strādāt komandā un motivāciju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm”, izsakās projekta idejas autors un LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Projekta gaitā dalībniekiem bija jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības testi, atlases sacensības stafetēs, labais darbs ar moto “Visi kopā mēs to varam!”, kā arī tika vērtētas skolēnu sekmes. Finālsacensību dalībniekiem bija jāpierāda sevi gan stafešu sacensībās, gan zināšanu konkursā par Olimpisko kustību. Tāpat visas dienas garumā sacensību dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Zemessardzes ekipējumu, inventāru un autotransportu.

5.a klase izcīnīja 3. vietu.

Informāciju sagatavoja: Dace Balode