Nodarbība “Identitātes veidošana” (12.11.2017)

Nodarbību vada Mārtiņš Krancis – kustības #NAVLIMITI, kuras mērķis ir iedvesmot cilvēkus darīt vairāk, lai uzdrošinātos dzīvot tādu dzīvi, kādu patiesi vēlamies, aizsācējs.

Mārtiņš zina ko darīt, lai rastu lielisku kontaktu ar jauniešiem – viņš nodarbību sāk ar labu mūziku un sarunā iesaista šobrīd tik aktuālo K. Porziņģi.  Caur viņu un basketbola bumbu arī uzsāk skaidrojumu par mērķiem un to nozīmīgumu.  Kad nodibināts kontakts – viņš azartiski vada nodarbību ar profesionāliem padomiem, praktiskiem uzdevumiem indivīda profesionālās izaugsmes mērķu nospraušanas organizācijā un metožu izvēle, iedvesmo kā sasniegt mērķus un savu identitāti, jo identitātes veidošana ir viens no svarīgākajiem mērķiem pusaudžu socializācijā.

Lektors stāsta: “Tev vajadzīgi tikai 8 soļi ,lai pārņemtu savā dzīvē kontroli un sasniegtu jebkuru mērķi. Šos 8 soļus esmu apguvis, ņemot vērā savu personīgo pieredzi, kura ir veidojusies, mācoties, uzklausot un izmantojot dzīvē vadošo biznesa un personīgās izaugsmes ekspertu stratēģiju, statistiku, loģiku un mūsu fizioloģiskās īpašības, kuras raksturīgas mums kā cilvēkiem. Ieklausies un mācies no manis – un TU dzīvē daudz sasniegsi!”

Informāciju sagatavoja: D.Brance