(04.12.2017)

20171202_152130Sestdien, 2. decembrī no pulksten 11 līdz 15 tirdzniecības centrā “Ostmala” notika reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus “Ziemassvētkus gaidot”, kurā ar saviem ražojumiem piedalījās 26 skolēnu uzņēmumi, tostarp arī mūsu skolas ” Lieliskais piecinieks”  kuri piedāvāja iegādāties mīļas, jautras un humora pilnas uzlīmītes, ko līmēt uz dāvanām kartiņu vietā.

Darbošanās SMU skolēniem ir ilglaicīgs projekts – no dibināšanas līdz uzņēmuma slēgšanai tam jānostrādā 6 līdz 8 mēnešus. Tas šodienas jauniešiem prasa lielu koncertēšanās spēju, laika plānošanu un neatlaidību.

20171202_105529SMU gadatirgu vērtēja komisija, kurā bija pārstāvji no “Swedbank”, Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Liepājas domes Attīstības pārvaldes, kā arī uzņēmējdarbībā pazīstamas personības,kas piešķira jaunajiem censoņiem savas Simpātiju balvas.
Gadatirgi ir lieliska iespēja skolēniem gūt vērtīgu mācību, kā tirgoties un iepazīt biznesa vidi, kā radīt idejas, kā uzlabot savu piedāvājumu, stāsta SMU vadītāja Dina Brence un saka PALDIES mūsu skolas uzņēmumam no 7.a klases!

Informāciju sagatavoja: Dina Brance