Piedalies Latvijas jauno izpildītāju konkursā “Nāc sadziedāt” (26.01.2015)

NacSadziedat_LOGO ar WEB

Sesto gadu pēc kārtas izskanēs Latvijas jauno izpildītāju konkurss „Nāc sadziedāt”

Pieteikšanās dalībai konkursā atvērta 15.01.2015 un tā tiks slēgta 15.02.2015, konkursā piedalīties ir aicināti solisti un popgrupas no visas Latvijas, dalībnieki vecumā no 5 – 21gadam, „Nāc sadziedāt” Rīgas Stradiņa universitātes Aulā izskanēs 28.februārī.

Uzklausot dalībnieku vēlmes šogad konkursa komiteja ir pieņēmusi lēmumu ļaut izpildīt dziesmas ne tikai latviešu valodā, bet arī jebkurā citā pasaules valodā, lai skan pasaules dziesmas, lai skan mūsu komponistu darbi, lai skan tautas mūzika, lai skan pašu dalībnieku radīta orģinālmūzika!

Konkursa žūrijas komisijā: grupas “Cosmos” dalībnieks un dibinātājs, diriģents – Jānis Ozols, Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane, Nacionālās operas soliste, Asociētā profesore Andžella Goba, viņas repertuārs ietver gan opermūziku, dziesmas un ciklus, sakrālo mūziku, kā arī mūziku no mūzikliem līdz rokmūzikai – Elīna Šimkus un grupas “Dagamba” dibinātājs un orģinālmūzikas autors, mūziķis Valters Pūce.

“Jums ir dota brīnišķīga iespēja ar savu balsi iedzīvināt mūziku. Ja Jūs dziedat no visas sirds un ticat mūzikai, tā caur Jums dzīvo un priecē ne tikai Jūs pašus, bet arī klausītājus. Radošajā procesā ne mazāk svarīgs ir darbs, ko Jūs ieguldāt katrā skaņā, tāpēc novēlu, lai darbs un talants iet roku rokā un lai Jūsos ir vēlme vienmēr pilveidoties. Un tas viss notiek patiesas mūzikas mīlestības vārdā”, Latvijas jaunos skatuves māksliniekus iedvesmojot, konkursa žūrijas pārstāve Elīna Šimkus.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketas: www.nacsadziedat.lv

nolikums